MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 5864340
nr 586 4340
Chiffonjé
1800-tal, längd: 110, djup: 48, höjd: 130
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juni 2009
kl 19:40:21
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr